KKK Ilusalong - cheri.ee

KKK Ilusalong - cheri.ee

KKK Ilusalong - cheri.ee

KKK Ilusalong - cheri.ee

KKK Ilusalong - cheri.ee
KKK Ilusalong - cheri.ee
Kategooriad

KKK IlusalongKuidas aega broneerida ja tühistada?

Broneeringut saab teha mitmel viisil:

1. Kasutades
online süsteemi >
2. 
Helistades salongi 61 81 444
3. Kirjutades e-mailile info@cheri.ee


Broneeringut on võimalik TÜHISTADA hiljemalt 24 tundi enne, kirjutades SMSi või e-posti info@cheri.ee kaudu.
Tühistamine võimalik broneerimissüsteemi kaudu ei ole.

Samuti võib broneerida aega kohapeal ilusalongis.
E-R 10-19
L 10-18
P 10-17
Kus Te asute? Kas parkimine on tasuline?
Me asume aadressil: Sütiste tee 30 (Mustamäe), 13411, Tallinn
Cheri Ilustuudio OÜ
Ilusalong avatud:
E-R 10-19
L 10-18
P 10-17
Maja ees ja taga on tasuta parkimineKas ilusalongis võib maksta kaardiga?
Kahjuks ei ole. Tasumine ainult sularahas.Kuidas kujuneb töö lõplik hind? Kas mul on võimalik maksumusele kuidagi ka kaasa rääkida?
Soovitame kohapeal  juuksuri abiga tutvuda hinnakirjaga ning kujundada sellest lähtuvalt oma eelarve.

Hinnakirja leiab SIIT >>Mida peaksin teadma/tegema enne juuksurisse tulekut?

Olenevalt eelseisvast protseduurist on soovitav teada paari olulist asja:


Kui plaanis on värvitöö (ei kehti Ombre, Balayage, Shatush /salgutamise puhul- need tehnikad vajavad pestud pead), tuleks tulla pesemata juustega, kuna peanahka katab siis loomuliku naharasuga kaitsekiht, mis vähendab ebamugavustunnet protseduuri käigus. Juukseid võiks pesta näiteks eelmisel päeval ning jätta soenguvahenditega viimistlemata.


Kui on plaanis esmakordne tuka lõikus, tuleb arvestada, et sinna juurde kuulub ka salongis pesemine ja kuivatamine, kuna vaja on panna paika juuste langemise suund. Kui klient tuleb aga juba olemasolevat tukka piirama, soovitame tulla puhaste juustega. Seejuures ei tohi tukk olla soenguvahenditega kinni pandud.
Milliseid tehnikaid teie juures pakutakse?
Pakume erinevaid trendikaid värvitehnikaid nagu Ombre, Balayage, Shatush, võimalik on teha ka värviparandusi. Suure värvimuutuse korral palume esmalt panna kirja eelnev konsultatsiooni aeg. Broneerides palume kindlasti saata meile pilt enda juustest ning soovitud tulemusest. Lõplik hind selgub konsultatsiooni käigu.
Mida kujutab endast toonimine?

Toonimine on juuste värvimine kergvärviga – see on ülimalt lihtne viis pakkuda blondeeritud või salgutatud juustele maksimaalset läiget ning eripära. Toonimist võib teha igal ajal ning püsivus oleneb valitud tooni tumeduseastmest. Mida pastelsem toon, seda kiiremini maha kulub. Värvi püsivus oleneb ka sellest, millises seisundis on juus, milline on selle struktuur ja kuidas soengut igapäevaselt hooldatakse. Soovitame värvi värskendada pärast iga 20. pesu, mis tähendab, et iga 1 kuu tagant võiks värvida põhja ning toonida juukseotsi.
Millal valida salgutamine?

Kui soovite heledamat tulemust, ent ei soovi käia iga 4-6 nädala tagant juuksuris, on salgutamine just Sulle. Kui teostada tihedad ning peened salgud, on üldmulje ikkagi hele, ent väljakasv pole nii märgatav. Kauni tulemuse hoidmiseks peaks salgutama iga 3-4 kuu tagant ning soovitav väljakasv on vähemalt 2- 3 cm, et üleminek oleks sujuv.
Mis saab siis, kui soovin ikkagi sellist soengut, mida juuksur ei soovita?

Loomulikult on kliendil õigus soovitud teenusele, kuid äärmiselt ulatuslikult juukseid rikkuvate muutuste puhul palume esmalt allkirjastada lepingu, milles klient kinnitab, et on teadlik ohtudest ja võimalikest tagajärgedest ega esita hiljem pretensioone. Lisaks tuleb silmas pidada, et värvimisteenuseid osutame klientidele alates 16. eluaastast. Alla 16-aastastel peab olema lapsevanema luba.
Kuidas ma tean, et ma pole mõne värvi suhtes allergiline?

Juhul, kui klient pole kunagi varem juukseid värvinud, soovitame esmalt sooritada allergiatest – väike kogus värvi pannakse kõrvatagusele nahapinnale, misjärel on vaja 48 tunni jooksul jälgida, kas tekib allergiline reaktsioon või mitte.
Mis on juuste lamineerimine?
Ilusalong Cheri pakub juuste lamineerimist, mis silub juuksepinna, annab juustele sügava läike ja kaitse kuni 4-6 nädalaks. Kasutame kvaliteetseid Paul Mitchell vahendeid. See protseduur on kõige universaalsem viis kaitsta oma juukseid ja ennetada juuste kahjustumist.
Juuste lamineerimine on protseduur, millesse on kokku kogutud lugematu hulk toite- ja toimeaineid, ning mis, nagu kuumade kääride lõikus, lahendab katkevate juusteotste probleemi, samaaegselt taastades juuste tugevuse, tugevdades juuste loomulikku kaitset ja andes teie juustele vastupandamatu läike.

Rohkem info >>Mis on Juuste keemiline sirgendamine?
Juuste keemiline sirgendamine – See on unikaalne ja suurepärane võimalus unustada igaveseks pikad ja piinarikad katsed juukseid sirgendada, unustadaebatasased ja mitte ilusad soengud, säästa närve ripakilja mittealluvatest juustest ning tüütutest lainelokkidest. Püsisirgendamisel ei saa teist mitte ainult täiusliku soengu omanik, see hooldus parandab ka juuste esinduslikku välimust kinkides neile siidise ja terve sära. Seejuures ei hakka töödeldud juuksed taas lokki või lainetesse kiskuma, isegi kui Teil on looduse poolt määratud sellised juuksed. Püsisirgendamisele ei mõju ei soojus, lumi ega vihm. Juukseid võib pesta, kammida, soengusse sättida kartmata soovimatute lokkide teket. 

Rohkem info >>Mis on Juuksebotox Tahe Magic Botox?
Unikaalne vananemisvastane juuksehooldus, taastamiseks ja tugevdamiseks botox`i efektiga, mis niisutab ja toidab juukseid ning annab neile tagasi tõelise sära. Kellele sobib?
Tahe Magic Botox juuksehooldus on mõeldud kahjustunud, töödeldud, kuivale, rikutud juuksele. Eesmärk on niisutada ja toita juukseid nii seest kui ka väljastpoolt, anda neile tagasi elastsus ning vähendada juuste kahusust. Kui juuksed on halvas seisus, võiks Tahe Magic Botoxi hooldust teha ühe kuu jooksul 2–4 korda ning edaspidi toime säilitamiseks 1 kord kuus või peale igat värvimist.

Rohkem info >>Keemiline lokk. Kellele sobib ja kellele mitte?
* Üldjoontes on keemilise loki tegemine mõistlik lühemasse juuksesse, sest sealt kasvab lokk kiiremini välja. Enamikule naistele piisab vaid suurema rulliga tehtud kohevuslokist, mis annab lõikusele kerge toe ega nõua samas eraldi vaeva.
 * Ka pikematesse juustesse võib lokid teha, kuid siis peab arvestama, et need peavad olema piisavalt tugevad, et juukse raskus neid sirgeks ei veaks. Tugevama loki puhul on eriti oluline vahendite õige valik.
* Juurelokkide puhul kantakse lokivahend vaid rullidele keeratud juuste juureosale, mis tagab juuksejuurte kohevuse, kuid ülejäänud juuksed jäävad sirgeks. Juurelokk sobib ennekõike lühikestele juustele.
* Osalist keemilist lokki (kuni kuus rulli) soovitatakse tavaliselt siis, kui juuksed on väga karmid ja halvastihoidvad. Triinu Rohtsaar selgitab, et sellised lokid aitavad pehmendada eriti sõnakuulmatuid keerukohti ja anda tukale või kuklale hoidvuse. Üldjuhul on tegu lühematesse juustesse tehtava õrna keemilise lokiga või suure rulliga tehtud volüümlokiga, mis pehmendab ja vormib vaid väikest osa juustest.
* Iga värvitud juustega naine endale keemilisi lokke lubada ei saagi − juuksed saavad liialt kahju. “Värvitud juukseid võib küll keemiliselt lokkida, kuid arvestama peab, et tulemus ei pruugi alati meeldivalt üllatada. Kasutada saab vaid väga õrnu vahendeid, aga tihti piisabki vaid kergest volüümilokist, et soeng paremini hoiaks

Rohkem info >>Ravihooldus Fibre Force. Mis see on?
Ravihooldus ületöödeldud ja eriti kahjustatud juustele.
Lõpptulemus:
1. 10 x vastupanuvõimelisem juuksekahjustusele 
2. 100% tugevamad juuksed
3. Käegakatsutav pehmus ja läige
4. Kauakestav lõpptulemus, mis kestab isegi kuni 24 pesu (kui Fibre Force salongihooldus ühendada koduhooldusega)

Rohkem info >>Kas ka minu lapsed on salongi oodatud?
Muidugi. Meie juuksurid armastavad väikeseid kliente. Küll aga tuleks silmas pidada teiste salongis viibijate heaolu, kui plaanid oma pisipere seltsis ise protseduuridele tulla. Kuigi ilumaailm on põnev täiskasvanutele, hakkab isegi kõige viisakamatel lastel salongis ruttu igav ja siis pole suure tralli eest pääsu ei neil, kes töötavad ega neil, kes lõõgastuvad. Lisaks on paljud soenguvahendid väga väikestele huvilistele ohtlikud. Nii et, mürakarud ikka hoidjate hoolde ja ise salongi lõõgastuma!

Telli parimad pakkumised oma e-postiIga päev uued pakkumised!
cheri.ee @ 2024 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper