Match - cheri.ee

Match - cheri.ee

Match - cheri.ee

Match - cheri.ee

Match - cheri.ee
Match - cheri.ee
Kategooriad

Match

SensiDO Match
Find your Match! SensiDO Match on intensiivne otsevärvisari. Värskeid, julgeid ja elavaid toone saab segada täpselt nii, nagu soovite. Kaheteistkümne tooni seast leiad kindlasti oma matchi! Sarjas ka kolm neoonvärvi, mis säravad UV-valguses. SensiDO Match otsevärv hooldab, niisutab ja taastab efektiivselt juukseid värvimise ajal. Toode on parfüümivaba ja vegan.
Kuidas värvida? Kõiki SensiDO Match otsevärve võib omavahel segada. SensiDO Match otsevärvide kasutamine on lihtne. Tänu nende kreemjale koostisele on neid kerge kanda ühtlaselt juustesse. Sobivad kõikidele juuksetüüpidele. Sisaldavad kuuma- ja UV-kaitset. Kasutamine: Kanna värv kuivadesse või niisketesse juustesse. Lase mõjuda 10-20 minutit ja loputa hoolikalt. Kõiki toone võib omavahel segada. Kasutage kaitsekindaid, kaitske oma riideid ja vältige värvi sattumist nahale. Niisked juuksed võivad määrida rätiku või padja.
Pastellide segamine või intensiivsuse vähendamine? Aeglaselt lisage SensiDO Match Clear-i otsevärvile, kuni saavutate soovitud tooni. Mida rohkem lahjendusvärvi lisate, seda heledam on lõpptulemus. Lihtne! Et saavutada ülim hele pastelne lõpptulemus peavad juuksed olema puhas blondid.

Kuva:
Näita korraga:
Sorteeri:
HITT
Sim Sensido Match Unicorn Pink..
Otsevärv, neoonroosa UV-valguses helendav neoonroosa otsevärv. Värv võib püsida juustes isegi üle 20 pesu, olenevalt juuste tüübist, seisukorrast ja kasutatavast toonist. SensiDO Match otsevärv hooldab, niisutab ja taastab efektiivselt juukseid vä..
Otsevärv, neoonroosa UV-valguses helendav neoonroosa otsevärv...
13.48€
Sim Sensido Match Mermaid
Otsevärv, türkiissinine Intensiivne, türkiissinine šokivärv, millega värvid ja hoiad juustes türkiissiniseid toone. Värv võib püsida juustes isegi üle 20 pesu, olenevalt juuste tüübist, seisukorrast ja kasutatavast toonist. SensiDO Match otsevärv ..
Otsevärv, türkiissinine Intensiivne, türkiissinine šokivärv, m..
13.48€
HITT
Sim Sensido Match Electric Vio..
Otsevärv, elektrililla Intensiivne, lilla otsevärv, millega värvid ja hoiad juustel külmi toone. Värv võib püsida juustes isegi üle 20 pesu, olenevalt juuste tüübist, seisukorrast ja kasutatavast toonist. SensiDO Match otsevärv hooldab, niisutab j..
Otsevärv, elektrililla Intensiivne, lilla otsevärv, millega vä..
13.48€
Sim Sensido Match Caramel Copp..
Otsevärv, karamellvask Looduslikult pehme vase toon, millega on võimalik värvida keskmiselt heledatest kuni heledate juusteni. Värv võib püsida juustes isegi üle 20 pesu, olenevalt juuste tüübist, seisukorrast ja kasutatavast toonist. SensiDO Matc..
Otsevärv, karamellvask Looduslikult pehme vase toon, millega o..
13.48€
Sim Sensido Match Platinum
Otsevärv, plaatinum Intensiivselt külm otsevärv, millega värvid ja hoiad juustel külmi toone ning varjundeid. Neutraliseerib juustest soovimatud soojad toonid. Värv võib püsida juustes isegi üle 20 pesu, olenevalt juuste tüübist, seisukorrast ja k..
Otsevärv, plaatinum Intensiivselt külm otsevärv, millega värvi..
13.48€
Sim Sensido Match Midnight Blu..
Otsevärv, sügavsinine Eriti intensiivne sinine šokivärv. Värv võib püsida juustes isegi üle 20 pesu*, olenevalt juuste tüübist, seisukorrast ja kasutatavast toonist. SensiDO Match otsevärv hooldab, niisutab ja taastab efektiivselt juukseid värvimi..
Otsevärv, sügavsinine Eriti intensiivne sinine šokivärv. Värv ..
13.48€
Sim Sensido Match Hello Banana..
Otsevärv, neoonkollane UV-valguses helendav neoonkollane otsevärv annab sära ja kauni läike. Värv võib püsida juustes isegi üle 20 pesu, olenevalt juuste tüübist, seisukorrast ja kasutatavast toonist. SensiDO Match otsevärv hooldab, niisutab ja ta..
Otsevärv, neoonkollane UV-valguses helendav neoonkollane otsev..
13.48€
Sim Sensido Match Classy Red
Otsevärv, punane Külm, punane otsevärv. Värv võib püsida juustes isegi üle 20 pesu, olenevalt juuste tüübist, seisukorrast ja kasutatavast toonist. SensiDO Match otsevärv hooldab, niisutab ja taastab efektiivselt juukseid värvimise ajal. Kõiki ..
Otsevärv, punane Külm, punane otsevärv. Värv võib püsida juust..
13.48€
Sim Sensido Match Fireball (Ne..
Otsevärv, neeonoraž UV-valguses helendav neoonoranž otsevärv annab juustele sära ja kauni läike. Värv võib püsida juustes isegi üle 20 pesu, olenevalt juuste tüübist, seisukorrast ja kasutatavast toonist. SensiDO Match otsevärv hooldab, niisutab j..
Otsevärv, neeonoraž UV-valguses helendav neoonoranž otsevärv a..
13.48€
Sim Sensido Match Blackout
Otsevärv, must Väga intensiivne must otsevärv süvendab ja säilitab tumedate juuste tooni ja annab juustele ilusa läike. Olenevalt juuste tüübist, seisukorrast ja kasutatavast toonist, võib värv püsida juustes isegi üle 20 pesu. SensiDO Match otsev..
Otsevärv, must Väga intensiivne must otsevärv süvendab ja säil..
13.48€
Sim Sensido Match Coffee
Otsevärv, pruun Külm, pruun otsevärv, millega värvid ja hoiad juustel külma tooni. Värv võib püsida juustes isegi üle 20 pesu, olenevalt juuste tüübist, seisukorrast ja kasutatavast toonist. SensiDO Match otsevärv hooldab, niisutab ja taastab efek..
Otsevärv, pruun Külm, pruun otsevärv, millega värvid ja hoiad ..
13.48€
Sim Sensido Match Clear
Otsevärv, värvitu Värvitu, kreemjas segamisvärv. SensiDO Match Clear’i abil saate intensiivsetest otsevärvidest luua ilusaid pastelltoone. SensiDO Match otsevärv hooldab, niisutab ja taastab efektiivselt juukseid värvimise ajal. Sobib kõikidele ju..
Otsevärv, värvitu Värvitu, kreemjas segamisvärv. SensiDO Match..
13.48€
Sim Sensido Match Smokey
Otsevärv, tumehall Tumehall otsevärv, mis võimaldab anda juustele ilusaid grafiithalle varjundeid. Värv võib püsida juustes isegi üle 20 pesu, olenevalt juuste tüübist, seisukorrast ja kasutatavast toonist. SensiDO Match otsevärv hooldab, niisutab..
Otsevärv, tumehall Tumehall otsevärv, mis võimaldab anda juust..
13.48€
Telli parimad pakkumised oma e-postiIga päev uued pakkumised!
cheri.ee @ 2023 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper