Color Mask Art - cheri.ee

Color Mask Art - cheri.ee

Color Mask Art - cheri.ee

Color Mask Art - cheri.ee

Color Mask Art - cheri.ee
Color Mask Art - cheri.ee
Kategooriad

Color Mask Art

Kuva:
Näita korraga:
Sorteeri:
Four Reasons Color Mask Art, Neon Yelow Topaz
Kergesti pealekatav otsevärv, neoonkollane Color Mask Art on geeljas, kergesti pealekatav otsevärv. Värvitoon kaob juustelt vähehaaval, kaunilt ja ühtlaselt. Värv püsib u 3-20 pesukorda, olenevalt juuste seisundist ja kasutatud värvitoonist. Kõi..
Kergesti pealekatav otsevärv, neoonkollane Color Mask Art on..
14.26€
Four Reasons Color Mask Art, Clear Crystal
Kergesti pealekatav otsevärv, värvitu (teiste toonide helendaja) Color Mask Art on geeljas, kergesti pealekatav otsevärv. Värvitoon kaob juustelt vähehaaval, kaunilt ja ühtlaselt. Värv püsib u 3-20 pesukorda, olenevalt juuste seisundist ja kasut..
Kergesti pealekatav otsevärv, värvitu (teiste toonide helendaja..
14.26€
Four Reasons Color Mask Art, Green Emerald
Kergesti pealekatav otsevärv, sügavroheline intensiivtoon Color Mask Art on geeljas, kergesti pealekatav otsevärv. Värvitoon kaob juustelt vähehaaval, kaunilt ja ühtlaselt. Värv püsib u 3-20 pesukorda, olenevalt juuste seisundist ja kasutatud vä..
Kergesti pealekatav otsevärv, sügavroheline intensiivtoon Co..
14.26€
Four Reasons Color Mask Art, Red Ruby
Kergesti pealekatav otsevärv, punane intensiivtoon Color Mask Art on geeljas, kergesti pealekatav otsevärv. Värvitoon kaob juustelt vähehaaval, kaunilt ja ühtlaselt. Värv püsib u 3-20 pesukorda, olenevalt juuste seisundist ja kasutatud värvitoon..
Kergesti pealekatav otsevärv, punane intensiivtoon Color Mas..
14.26€
Four Reasons Color Mask Art, Neon Orange Jade
Kergesti pealekatav otsevärv, neoonoranž Color Mask Art on geeljas, kergesti pealekatav otsevärv. Värvitoon kaob juustelt vähehaaval, kaunilt ja ühtlaselt. Värv püsib u 3-20 pesukorda, olenevalt juuste seisundist ja kasutatud värvitoonist. Kõige..
Kergesti pealekatav otsevärv, neoonoranž Color Mask Art on g..
14.26€
Four Reasons Color Mask Art, Violet Amethyst
Kergesti pealekatav otsevärv, lilla intensiivtoon Color Mask Art on geeljas, kergesti pealekatav otsevärv. Värvitoon kaob juustelt vähehaaval, kaunilt ja ühtlaselt. Värv püsib u 3-20 pesukorda, olenevalt juuste seisundist ja kasutatud värvitooni..
Kergesti pealekatav otsevärv, lilla intensiivtoon Color Mask..
14.26€
Four Reasons Color Mask Art, Blue Sapphire
Kergesti pealekatav otsevärv, sügavsinine intensiivtoon Color Mask Art on geeljas, kergesti pealekatav otsevärv. Värvitoon kaob juustelt vähehaaval, kaunilt ja ühtlaselt. Värv püsib u 3-20 pesukorda, olenevalt juuste seisundist ja kasutatud värv..
Kergesti pealekatav otsevärv, sügavsinine intensiivtoon Colo..
14.26€
Four Reasons Color Mask Art, Moonstone
Kergesti pealekatav otsevärv, helelilla pastelltoon Color Mask Art on geeljas, kergesti pealekatav otsevärv. Värvitoon kaob juustelt vähehaaval, kaunilt ja ühtlaselt. Värv püsib u 3-20 pesukorda, olenevalt juuste seisundist ja kasutatud värvitoo..
Kergesti pealekatav otsevärv, helelilla pastelltoon Color Ma..
14.26€
Four Reasons Color Mask Art, Grey Diamond
Kergesti pealekatav otsevärv, sinakashall pastelltoon Color Mask Art on geeljas, kergesti pealekatav otsevärv. Värvitoon kaob juustelt vähehaaval, kaunilt ja ühtlaselt. Värv püsib u 3-20 pesukorda, olenevalt juuste seisundist ja kasutatud värvit..
Kergesti pealekatav otsevärv, sinakashall pastelltoon Color ..
14.26€
Four Reasons Color Mask Art, Neon Pink Ruby
Kergesti pealekatav otsevärv, neoonroosa Color Mask Art on geeljas, kergesti pealekatav otsevärv. Värvitoon kaob juustelt vähehaaval, kaunilt ja ühtlaselt. Värv püsib u 3-20 pesukorda, olenevalt juuste seisundist ja kasutatud värvitoonist. Kõige..
Kergesti pealekatav otsevärv, neoonroosa Color Mask Art on g..
14.26€
Four Reasons Color Mask Art, Peach Quartz
Kergesti pealekatav otsevärv, virsiku värvi pastelltoon Color Mask Art on geeljas, kergesti pealekatav otsevärv. Värvitoon kaob juustelt vähehaaval, kaunilt ja ühtlaselt. Värv püsib u 3-20 pesukorda, olenevalt juuste seisundist ja kasutatud värv..
Kergesti pealekatav otsevärv, virsiku värvi pastelltoon Colo..
14.26€
Four Reasons Color Mask Art,  Rose Quartz
Kergesti pealekatav otsevärv, roosa pastelltoon Color Mask Art on geeljas, kergesti pealekatav otsevärv. Värvitoon kaob juustelt vähehaaval, kaunilt ja ühtlaselt. Värv püsib u 3-20 pesukorda, olenevalt juuste seisundist ja kasutatud värvitoonist..
Kergesti pealekatav otsevärv, roosa pastelltoon Color Mask A..
14.26€
Telli parimad pakkumised oma e-postiIga päev uued pakkumised!
cheri.ee @ 2021 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper