Exigence - cheri.ee

Exigence - cheri.ee

Exigence - cheri.ee

Exigence - cheri.ee

Exigence - cheri.ee
Exigence - cheri.ee
Kategooriad

Exigence

AINHOA EXIGENCE tootesari – Revolutsiooniline noorendav ilustrateegia, mis on selgelt suunatud probleemile: toimida maksimaalse täpsusega kortsudele, ka kõige sügavamatele, parandades kortse ja taastades nooruslikkuse nahas. Parim teadusest ilutööstuse teenistuses. Sügavad kortsud ja miimilised jooned omavad erinevaid iseloome ja vajadusi. Miimilised jooned on näo korduvate igapäevaste emotsioonide ja liigutuste tulemus.
Mööduvad aastad ja välised agressorid soodustavad muutusi naha ja raku struktuuris, põhjustades kortsude süvenemist ja väljakujunemist. Päev-päeva järel nahk muutub kohevamaks, pinguldunumaks ja uuenenuks, säravalt luminooseks ja nooruslikumaks. Exigence tooteliin on keskendunud: Miimilistele kortsudele – Tekivad näo igapäevase miimika tulemusel. Pidevad ja sarnased liigutused mida me teeme oma emotsioonide väljendamiseks.
Sügavatele kortsudele – Aja ja välistegurite tulemusena tekkivad muutused nahakoe tekstuuris. Need kortsud on püsivad ja sügavamad. Sügavad kortsud nõuavad erihooldust, seega Exigence tooteliin: Uuendab nahka loomulikul teel, taastamaks “ nahka nooremaks”. Nahal on ikkagi võime end ka ise pidevalt uuendada. Renoveerib nahka – täites kortse seestpoolt „tõstva“ efektiga. Kaitseb nahka väliste tegurite ja vabade radikaalide eest.
Selles kategoorias ei ole hetkel ühtegi toodet.
Telli parimad pakkumised oma e-postiIga päev uued pakkumised!
cheri.ee @ 2022 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper