Kallid kliendid!
Teatame, et ajavahemikul 20.04-27.04.2019 meie e-poe meeskond on puhkusel.
Uusi e-poe tellimusi votame vastu ka puhkuse ajal,
kuid uute tellimuse postitamine algab alates 29.04.2019.
Meie pood-ladu, mis asub aadressil:
Sutiste tee 30, Tallinn, ajavahemikul 20.04-27.04.2019 tootab 15.00-19.00.
 
Vabandame ebamugavuste eest!
 

Artiklid

Tagasi
11/02/2014 18:28  Millal hakata kasutama vananemisvastast kreemi?
 | Uudis on aegunud: 02/18/2022 07:40
Poelettidel tehakse vananemisvastaste kreemide valimine kliendile lihtsamaks «25+», «35+», «50+» tüüpi sarjadega. L'Oreal Paris Eesti koolitaja Tuuli Priimakrääkis, et need numbrid on tavaliselt soovituslikud ja tegelikult tuleb kreem valida naha seisukorra järgi.

«Geenid on erinevad, meie elu on erinev ja ka nahk vananeb erinevalt,» tõdes Priimak uut meigialuskreemi tutvustaval esitlusel näohooldusest jutustades.

Ta tõi näiteks, et kui 24-aastane noor naine sünnitab, võtab korraga palju kaalus juurde ja seejärel jälle maha, siis võib nahk olla selle tulemusena lõtvunud ja juba vajada esimest kuuri «25+» sarjaga miimilistele kortsudele.

Või kui juba teismeeas on suur sõltuvus solaariumist, siis ootabki kahekümneselt ees tegelemine esimeste sügavamate kortsudega.

Nahale mõjub kurnavalt ka stress, mis võib koolitaja sõnul vajaduse trimmiva kreemi järele varasemaks nihutada.

Ka Avoni iluspetsialistid märgivad, et korraliku nahahoolduse alustamiseks pole kunagi liiga vara ja vananemisvastase kreemiga võib alustada juba esimeste vananemisilmingute - kortsukeste, naha lõtvumise ja pigmendilaikude ilmnemisel või isegi veel varem.

Teisalt tõi Tuuli Priimak näiteks, et kui 40-aastane naine näeb sile ja nooruslik välja, siis võib ta piirduda ka üksnes niisutava kreemiga. Sobiva kreemi valik sõltub naha olukorrast ja selle vajadustest.


Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Tagasi
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT