Ilusalong töötab tavalise graafiku alusel. Soovi korral broneeri aeg tel teel 61 81 444 või
BRONEERI AEG ONLINE ►

Meil on hea meel kinnitada, et meie e-pood cheri.ee töötab.
Seoses suure koormusega pakiautomaatides tаrneaeg 2-5 tööpäeva. 

Ombre värvimine & Balayage värvimine

Juuste triibutamine – see on parim viis, kui Te tahate saavutada visuaalselt volüümikaid juukseid, varjata halleid juukseid, unistate blondist, kuid kardate drastilist soengu muutust või lihtsalt soovite proovida midagi uut! Veel hiljuti oli juuste triibutamine esindatud kui tumedate ja heledate toonide vaheldumine.

Kuid tänapäevaks on see tehnoloogia arenenud nii värvitoonide kombinatsioonide kui ka tehnika poolest. Tänaseks suudab professionaal pakkuda ükskõik milliseid värvikombinatsioone, mis sobivad kõige paremini Teie naha- ja silmadega ning luua Teile kõige moekam ja stiilsem imidž. Juuste triibutamine omab mitmeid eeliseid võrreldes tavalise värvimisega.

See tehnoloogia tekitab juustesse värskuse ja volüümi. Annab näole juurde õrnust ning nooruslikkust. Ei ole ilmtingimata vajalik ennast kardinaalselt muuta, võib lihtsalt lisada juurde särtsu heledate triipude abil juuste otstel või siis kontrastsete triipude abil otsmikul. Tänu sellele tehnoloogiale vahetatakse tihti sujuvalt juuste värvitooni. Triibutamise eelis seisneb selles, et see ei kuivata juukseid nii palju kui täismahus juuste värvimine, kuid annab juustele siiski ilusa sära!Ombre värvimine vs Balayage värvimine
 
Nende kahe tehnika põhierinevus peitub värvimise protsessis. Balayage puhul kantakse heledat värvi üksikutele juuksesalkudele ning tumedat värvi juuste otstesse värvikontrasti loomiseks. Ombre tuleneb samuti prantsuse keelest ning see tähendab “varju”. Ombre värvimine hõlmab peamiselt juukseotsade heledaks värvimist ning juurte tumedaks jätmist. Vahepealne osa on üleminek heledalt tumedale. Juusteotstesse ei kanta tumedat värvi nii nagu Balayage puhul. Ombre on suurepärane otsus julge soengumuutuse jaoks – see on kindlasti rohkem märgatav ja nõuab tavaliselt rohkem järelhooldust kui Balayage.

 
Neli põhjust, miks Balayage värvimine on hea mõte:
 
1) Balayage värvimine toob välja loomuliku värvikontrasti
Nagu olen eelnevalt maininud, Balayage lisab Sinu juustesse naturaalse ja loomuliku värvikontrasti. Kui muretsed või pelgad suure muutuse pärast, siis Balayage on kui kuldne kesktee – mitte liiga tugev, kuid ka mitte liiga nõrk muutus.
2) Su juuksed ei vaja palju hoolitsust
Tavaliselt inimesed ignoreerivad juuste värvimist, sest puudub tahtmine ja viitsimine pärast värvimist oma juuste eest hoolda kanda. Eriti kui tegemist on väljakasvanud juurtega. Balayage stiilis värvitud juustega ei pea väljakasvanud juurte pärast muretsema – need sulanduvad sisse loomulikult. Ombre värvimine pleegitab juukseotsad heledaks ning nende eest peaks hiljem hoolt kandma – toitma ja niisutama.
3) Balayage sobib kõikidele juustetüüpidele
Balayage suureks eeliseks on see, et see sobib suurepäraselt kõikidele juuksetüüpidele – heledatele, tumedatele, lokkis, lainelistele, sirgetele, pikkadele ja lühikestele juustele.
Tähtis on leida omale õige ja professionaalne juuksur, kes teab, mis toonid just Sinu juustega sobivad.

Protseduur kestab ~ 2-3 tundi. 
Juuste värvimine Ombre tehnikaga: - Ideaalne neile, kellele ei meeldi suur muutus, kuid soovivad midagi uut ja huvitavatJuuksuriteenuste hinnakiri

Broneeri aeg kohe tel: +372 61 81 444 või  BRONEERI AEG ONLINE
 
Meie ilusalong asub: Tallinn, Mustamäe, Sütiste tee 30. Cheri Ilusalong

 
AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT