Ilusalong töötab tavalise graafiku alusel. Soovi korral broneeri aeg tel teel 61 81 444 või
BRONEERI AEG ONLINE ►

Meil on hea meel kinnitada, et meie e-pood cheri.ee töötab.
Seoses suure koormusega pakiautomaatides tаrneaeg 2-5 tööpäeva. 

Juuste keemiline sirgendamine

Juuste keemiline sirgendamine – See on unikaalne ja suurepärane võimalus unustada igaveseks pikad ja piinarikad katsed juukseid sirgendada, unustadaebatasased ja mitte ilusad soengud, säästa närve ripakilja mittealluvatest juustest ning tüütutest lainelokkidest. Edaspidi saab iga naine magada vähemalt tunnike kauem iga hommik, kuna juuste sirgendamine on kadunud igaveseks!

Kas Teil on mittealluvad lokkis juuksed? Püsisirgendamisel ei saa teist mitte ainult täiusliku soengu omanik, see hooldus parandab ka juuste esinduslikku välimust kinkides neile siidise ja terve sära. Seejuures ei hakka töödeldud juuksed taas lokki või lainetesse kiskuma, isegi kui Teil on looduse poolt määratud sellised juuksed.

 
Püsisirgendamisele ei mõju ei soojus, lumi ega vihm. Juukseid võib pesta, kammida, soengusse sättida kartmata soovimatute lokkide teket. Piisab vaid ühest professionaalsest hooldusest, et vabaneda vaevadest pikaks-pikaks ajaks. 
Edaspidi tuleks seanssi korrata vaid väljakasvanud juuste juurtele mitte tihedamini kui kord 6-8 kuu jooksul.
Samuti sobib juuste keemiline sirgendamine meestele, kes soovivad sirgeid juukseid. 

 
Wella Professional tõi juuksehooldustoodete turule uuendusliku professionaalse Wellastrate Straight teenuse. 

Kõik tooted sisaldavad spetsiaalset niisutavat ja toitvat kompleksi Hydro Safe Complex, mille toime võimaldab nii suurepärast sirgendamist kui ka võimalikult leebet töötlemist. Pikkade juuste puhul võtab sirgendamine salongis aega ligikaudu kolm tundi.
Seda tehakse geelja vedelikuga, mis ei tilgu. Kõigepealt juuksed pestakse ja rätikuivadesse juustesse pannakse pintsliga sirgendav geel, mida hoitakase kuni 20 minutit sõltuvalt juuste tüübist. Seejärel loputatakse, kuivatatakse rätiga ja pannakse kinnitaja (juuksed peavad jääma sirgelt). Järgneb kuivatus või lõikus. Protseduuri tulemuseks on pikaajaliselt siledad ja sirged juuksed. Keemilise sirgendamisega saadud tulemus püsib juustes ~3-6 kuud. Sama protseduuri võib hiljem teha väljakasvanud osale. Samuti võib ka sirgendada ainult teatud juukseosi, mis kipuvad turritama.
Juuste keemilist sirgendamist ei soovita me teha tugevalt ületöödeldud ja blondeeritud juustele.
Juuste hoolduseks soovitame kasutada keemiliselt töödeldud juuste vahendeid, mis silendavad ja niisutavad juuksekarva.

Küsi täpsemalt hooldustoodete kohta juuksurilt. Juuksuriteenuste hinnakiri

Broneeri aeg kohe tel: +372 61 81 444 või  BRONEERI AEG ONLINE
 
Meie ilusalong asub: Tallinn, Mustamäe, Sütiste tee 30. Cheri Ilusalong
 

AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT