Ilusalong töötab tavalise graafiku alusel. Soovi korral broneeri aeg tel teel 61 81 444 või
BRONEERI AEG ONLINE ►

Meil on hea meel kinnitada, et meie e-pood cheri.ee töötab.
Seoses suure koormusega pakiautomaatides tаrneaeg 2-5 tööpäeva. 


Tippjuuksur selgitab: üks rusikareegel, mida peaks teadma iga blond

 
Olgu su juuksed loomulikult blondid või blondeeritud, kuldsed või plaatinablondid, triibutatud või üleni värvitud: olenemata sellest, kuidas su pea on heledaks saanud, tulevad need nippi kasuks, kui tahad oma värvi ja juuste tervist säilitada. 

- Pese juuksed spetsiaalselt blondidele juustele mõeldud šampooniga mitte rohkem kui 2-3 korda nädalas.

 
- Et juustele sära anda, kasuta kummelist tehtud keedist. Võta 2 teelusikatäit kummeliõisi, vala need üle 4 klaasitäie kuuma veega ja keeda paar minutit. Kurna ja lase jahtuda.
 
- Blondid juuksed on väga õrnad ja sageli keskkonna poolt mõjutatavad. Ebasoodsate kliimatingimuste tõttu võivad kuldsed kiharad muutuda tuhmiks ja kuivaks. Selleks, et juukseid tervetena hoida, tee kord nädalas elustavat juuksemaski ning kasuta regulaarselt palsamit, milles on nisu ja päevalilleseemneid.
 
- Hangi omale dušifilter. Kraanivees on mineraale ja metalle, mis tuhmistavad juuksevärvi. Mõnel juhul võib vesi värvi aja jooksul koguni muuta. Dušifilter aitab seda edukalt vältida.
 
- Kasuta lillašampooni. Peale selle, et päike juukseid pleegitab, annab see juustele ka kerge oranžika läike. Lillašampoon tasakaalustab blondi juuksetooni ja teeb selle külmemaks. Kasuta korra nädalas kas lillašamponi või -palsamit, mõlemat korraga ei ole vaja. 

- Proovi valgumaski. Mida heledamad on juuksed, seda nõrgemad kipuvad need ka olema. Valgumask teeb juuksed tugevamaks ja ei lase neil nii kergesti katki minna. Seejuures pea kindlasti silmas, et sa ei kasutaks seda liiga tihti - irooniliselt põhjustab valgumaski liiga sage kasutamine juuste murdumist. 
 
- Niisuta oma juukseid enne ujumist. Eriti oluline on see siis, kui lähed basseini. Kui juuksed on kraaniveest märjad, ei ima need endasse nii palju kloori kui muidu, ja ei tõmbu roheliseks. 
 
- Kaitse oma juukseid päikese eest. Päikesekaitset ei vaja ainult nahk ja silmad, vaid ka juuksed, mida päikesekiirgus kuivatab ja lõhub. Kasuta selleks UV-kaitsega juuksehooldusvahendit ja pane midagi pähe. 

Ja kaitse ka kuumuse eest. Kui kasutad fööni, sirgendajat või lokitange, siis kanna alati juustele kuumakaitset. Üldiselt tasub neid seadmeid võimalusel üldse vältida. 
 
- Venita blondeerimisega nii kaua kui saad. Kuigi väljakasv on näha juba kaheksa nädalaga, tasub juurte värvimist võimalikult palju edasi lükata. Peale selle, et sage blondeerimine on kallis, teeb see juuksevärvi ka ebaloomulikumaks ja juuksetekstuurist on näha, et neid on kõvasti töödeldud. 
 
- Käi regulaarselt juukseotsi lõikamas. Jah, ka siis, kui tahad juukseid kasvatada. Isegi naturaalselt blondid juuksed on enamasti haprad ja lõhenevad kiiresti, blondeeritutest rääkimata. Selle vältimiseks tuleb otsi kärpida, muidu murduvad need veel kõrgemalt ära. Kuigi otsast tuleb juukseid lühemaks võtta, on see pikas plaanis kasulikum. Juuksuriteenuste hinnakiri

Broneeri aeg kohe tel: +372 61 81 444 või  BRONEERI AEG ONLINE
 
Meie ilusalong asub: Tallinn, Mustamäe, Sütiste tee 30. Cheri Ilusalong

AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT