Kallid kliendid!
Teatame, et ajavahemikul 20.04-27.04.2019 meie e-poe meeskond on puhkusel.
Uusi e-poe tellimusi votame vastu ka puhkuse ajal,
kuid uute tellimuse postitamine algab alates 29.04.2019.
Meie pood-ladu, mis asub aadressil:
Sutiste tee 30, Tallinn, ajavahemikul 20.04-27.04.2019 tootab 15.00-19.00.
 
Vabandame ebamugavuste eest!
 

ELLA BACHÉ

> KAUBAMÄRGID > ELLA BACHÉ

Ella baché
Prantsuse “Ikoon”sarja sündi võib siduda koos müütilise kreemi Créme Tomate Originale sünniga 1936 kui farmakoloog ja teadlane Mad.E.Baché (1900-1999) tõi kosmeetikaturule ainulaadse tomati päritolu vitamiinidega kreemi, esindades AHA-puuviljahapete sensatsioonilist avalööki, mis mõjutas olulisel määral nahahoolduse arengukäiku kogu kosmeetika ajaloos. Tuntud ja tunnustatud avant garde profisari.

Ella Baché edulugu põhineb puhtatel ja kõrgväärtuslikel toorainetel loodud nahahooldus programmidel (beauty recipes), mis on läbi aegade teda hoidnud oma kindlal positsioonil kui üks lugupeetumaid nahahooldus eksperte – kõikidel kontinentidel maailmas.
Ligi 80a. arengulooga sari on pidevas liikumises üha innovatiivsemate avastuste poole. EB tootekataloog meenutab piltlikult retseptikogumikku, kus igal tootegrupil on oma täpselt väljatöötatud ja spetsiifiline iluretsept.
ELLA BACHÉ & NUTRIDERMOLOGY® – teadusele ja kliinilistele uuringutele põhinev nahahooldussari aastast 2008
EB filosoofia aluseks on looduslähedus, puhtus ja kvaliteet nii sisulises väärtuses kui välisilmes. Sarja taga seisab teaduslikul tasandil koos toimiv Farmakoloogia – Dermatoloogia – Toitainete Biotehnoloogia teaduste ahel, mis oma järjepidevas koostöös viib läbi põhjalikke uuringuid ning kvaliteedi kontrollteste oma isiklikus kontserni teadus – uuringute laboratooriumis, mida sümboliserib NUTRIDERMOLOGY®kaubamärk aastast 2008 – Mis on ühtlasi sarja kvaliteedi ja usaldusväärsuse garantii! Väärtustades tervist ja puhtust on Ella Baché läbi aegade esindanud looduslähedust, kust pärinevad ka enamik vastuseid erinevatele iluravi puudutavatele küsimustele – alates võitlusest vistrikega kuni igavest noorust säilitamise tõeni.
ELLA BACHÉ ILUVALEM –
  • NATURE – Naturaalsed ja nahasõbralikud toimeained: vitamiinid, mineraalid, mille tõhusus on mõõdetav ning ei anna katteta lubadusi.
  • SIENCE – Moodne tehnoloogia + kõrgkvaliteetsed toorained + teaduslikud uuringud = visuaalsed kui ka reaalselt mõõdetavad tulemused
  • NUTRITION – ilusa naha saladus on kõrgkvaliteetne toit ehk toitainetest pärinevad aktiivaine “Skin good enough to eat“ mis annavad tulemusi ka ravi eesmärgil (kalaõli, tüümian, allantoin, skvalaan, grapefruit)
  • IN-TEX BEAUTY (internal + external) üheaegne sees- ja välispidine toimeainete viimine nahka
EB tooted valmivad kõrgkvaliteetsetest, parimatest (ökoloogiliselt) kasvatud toorainetest (BIO CERT). Alates 2008 – tooted ei sisalda parabeene, mineraalõli, GMO’, kunstlikke värv- ja lõhnaineid.
Kerge kosutava koostisega puhastussari
Komp­leks­vi­ta­miin sari 
igale nahale
Luk­sus­li­ku teks­tuu­ri­ga rik­ka­li­kult nii­su­tav sari küp­se­le na­ha­le
 
Sügavkoorivad tooted ra­su­se­le ja kom­bi­nee­ri­tud na­ha­le
 
 
Taastav ja pinguldav sari (50+)
lõtvunud nahale
 
 
Sügavniisutav sari dehüdreeritud ja väga kui­va­le na­ha­le
 
 
 
Pinguldav sari 35+.
Innovatiivne bioaktiiv-koostis (C-Age, spirulina vetikas) ennetab laugude lõtvumist, silendab kortse ja korrigeerib kontuure.
 
Ak­tiiv­kuur tund­li­ku­le, õhu­ke­se­le (kuperoos) na­ha­le. Tõ­hu­salt ra­hus­tav toime är­ri­tu­nud na­ha­le.
 
 
Kehahooldus tooted
Tselluliiti lõhustav vahendid
 
 
 
 
Näohooldussari mees­te­le. Sobib kõi­ki­de­le na­ha­tüü­pi­de­le. Nahk muu­tub ko­he­selt klaa­ri­maks, sä­ra­va­maks ja ter­ve­maks.
 
 
 

BODY SPA
Rik­ka­lik noo­ren­dav ke­hahooldussari. Argaania–, dat­li–, vii­gi­puu– ja mand­li­õli kõrg­väär­tus­li­ke ekst­rak­ti­de­ga.
 
CAROTENSUN
Kerge teks­tuu­ri­ga, üli­tu­ge­va­te an­ti­ok­sü­dan­ti­de­ga kait­se­sari näo­na­ha­le võit­leb en­ne­aeg­se va­na­ne­mi­se vas­tu

AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT