KC Professional UUS

> KAUBAMÄRGID > KC Professional UUSMitmekesine asjatundja juuste tööstuses- Professionaalsus mida võid usaldada!

KC PROFESSIONAL (Miraculos Ltd) toodab kvaliteetseid juuksehooldustooteid nii professionaalidele kasutamiseks kui ka jaemüügiturule. KC Professional perekonda kuuluvad auhinnatud juuksehooldus ning viimistlustooted. Four Reasons, No nothing Very Sensitive ja Color Mask on kaasaegsed, efektiivsed tootegrupid, parima kvaliteedi ja hinna suhtega. Tootevalikut uuendatakse pidevalt ning töödatakse välja uusi tooteid. Valikus on mitmeid tooteid mida teistel juuksehooldusfirmadel ei ole, näiteks Four Reasons Silver Mist-pähejäetav hõbepalsam.
Kõrgekvaliteetne juuksehooldus- keskonnasõbralikkus. Four Reasons, No nothing Very Sensitive ja Biosystem tooteperegondi toodetakse peamiselt Põhja-Euroopas. Tehas kus neid tooteid toodetakse on IOS-14001 keskonnasõbraliku sertifikaadiga ja kasutab rohelist energiat. KC Professionals tooteid ega toodetes olevaid aineid ei ole testitud loomadel.

 
Four Reasons

juuksehooldussarjad
No Nothing 

Lõhna, -ja värvainete vabad tooted. Ideaalselt allergikutele
Four Reasons 

Viimistlusvahendid
 
 
COLOR MASK

Toonivad maskid värvitud juustele
Mask on mõeldud värvitud juustele. Ainulaadne PPG/40-mikroemulsioon lukustab värvipigmendid väga sügavale ja tugevalt juuksesse.
Juuksed muutuvad hetkega läikivaks ja värvitoon säravaks. B5 vitamiin ja keratiin ravivad ja hooldavad juust.
Otsevärvid
Pigmentidest pakatav šokivärv. Sisaldab keratiini, taimseid valke, nisu-aminohappeid, mis tugevdavad ja hooldavad juukseid ning muudavad need tugevaks ja läikivaks. Kauaoodatud täiendus loova juuksuri töövahendite perre ning ihaldatud toode kodus kasutamiseks. 
BIOSYSTEM

Juuste ja peanaha ravi.
Tooted juuste väljalangemise, kõõma, sügeluse, peanaha punetuse vastu.
     
     
   
BACK TO THE ROOTS

Heanaha toimimist tasakaalustav sari
sisaldab värskendavat ja jahutavat mentooli
   
  

AVALEHT      KÕIK TOOTED     JUUKSED      KEHA     NÄGU    MEIK     BRÄNDID     EHTED    ILUSALONG    TELLIMUSINFO    MÜÜGITINGIMUSED   KONTAKT